Pasirodymų Užsakymas

MotocikluMokykla.lt teikia ir kaskadinių pasirodymų paslaugą. Jos nariai yra yra dalyvavę Baltijos, bei Europos čempionatuose, pasirodymuose ir šventėse.
Turima patirtis įgalina sukurti tikrai įspūdingą reginį kuris priblokš kiekvieną.
Mes pasiruošę suteikti ekstremalių pojūčių Jūsų šventėje.
Pasirodymų metu mes vieninteliai Rytų Europoje triukus atliekame ir su triukams visiškai nepritaikytu motociklu HARLEY DAVIDSON, kurio garsas ir galingumas nustebins daugelį žiūrovų.

Pasirodymas

Akrobatinis važiavimas specialiai paruoštais motociklais. Pasirodymo trukmė apie 20 minučių.

Ko reikia mūsų pasirodymui ?

• Erdvė: Efektingam šou reikalinga 8 x 120 metrų asfalto, betono dangos. (didesnis plotas- geriau).
  • Danga: turi būti geras sukibimas padangos su kelio danga, asfaltuota danga būtų idealu.
  • Metalinės tvorelės atskirti žiūrovus nuo pasirodymo vietos. Tai reikalinga dėl žmonių saugumo.
  • Pasirodymo vietos abu galai turi būti laisvi- ten negali būti žmonių.
  • Žiūrovai gali būti tik iš abiejų pasirodymo vietos šonų.

Triukai – kas yra įmanoma?

• Važiavimas ant galinio motociklo rato įvairiais būdais: 12’clock, labai lėtas važiavimas, sukimasis ratu ant galinio rato;
  • Važiavimas ant priekinio motociklo rato: +100 metrų,180 °, viena ranka;
  • Važiavimas ant motociklo bako stovint;
  • Wheelie circles- sukimasis ant motociklo galinio rato ir įvairios kombinacijos;
  • Važiavimas ant motociklo nugara į priekį;
  • Važiavimas ant priekinio motociklo rato atsisėdus ant bako;
  • Galinės padangos deginimas įvairiais būdais;
  • Važiavimas ant galinio motociklo rato nesilaikant rankomis vairo;
  • Važiavimas ant galinio motociklo rato išjungtu varikliu;
  • Padangos susprogdinimas pasirodymo pabaigoje.

Pasidalink savo nuomone