Lietuvos motociklininkių diena jau gegužės 23 d.

Motociklus vairuojančių moterų diena – tai viešas, nemokamas renginys , kuriame dalyvauti maloniai kviečiami visi motociklizmo gerbėjai!
Renginio organizatorius – motociklininkės.lt

motociklininkes_diena

Kelionė motociklu, nuostabus pušynų ir upės juosta apsuptas miestas, šiltas vakaras ir puiki nuotaika…. Visas vairuojančias motociklus moteris kviečiame sėsti ant savo motociklo ir nepasididžiuoti atvykti į Jums skirtą renginį – pirmą kartą Lietuvoje vyksiančią motociklus vairuojančių moterų dieną. Norime pakviesti atvykti ir tas moteris, kurios tik svajoja vairuoti dviratę transporto priemonę. Tikimės, jog paskatinsime Jus apsispręsti atsidėti šiam puikiam pomėgiui. Labai džiaugsimės matydamos mūsų renginyje ir motociklininkus vyrus, Birštono miesto gyventojus bei svečius.

Renginio metu Birštono vasaros estradoje Jums siūlome
• pasigėrėti pramoginiu stunt motociklų pasirodymu,
• išklausyti profesionalių medikų patarimų apie motociklininko išgyvenimo įgūdžius, kol atvyks greitoji medicinos pagalba,
• stebėti Birštono kultūros centro šokių kolektyvo pasirodymą,
• atsipalaiduoti klausant energingos, pirmą kartą klausytojams pristatomos Sauliaus Petreikio orkestro programos.
Linkėdamas saugių kelionių mus ir mūsų motociklus pašventins Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas.

*Atvykimui į renginį formuojama bendra kolona VILNIUS–KAUNAS–BIRŠTONAS.
Visus kviečiame prisijungti ir suformuoti bendrą policijos lydimą motociklininkų koloną (maršruto planas bus skelbiamas tinklapyje www.motociklininkes.lt).
Kolona formuojama Vilniuje (vieta, laikas ir adresas bus tikslinamas) – išvykstama Kauno kryptimi (vieta, laikas ir adresas bus tikslinamas).
Kolona sustoja Kaune (vieta, laikas ir adresas bus tikslinamas) – išvykstama Birštono kryptimi (laikas bus tikslinamas).
Atvykimas į Birštono vasaros estradą – 12 valandą.

Visus norinčius prisijungti prie bendros kolonos, prašome iki 2015-05-15 pranešti el. paštu motociklininkes@gmail.com, būtinai įrašyti vardą, pavardę, tel. nr. ir miestą, kuriame Jūs planuojate jungtis prie kolonos. Visa elektroniniu paštu pateikiama informacija yra konfidenciali.

Pasidalink savo nuomone