Edukacinis pasirodymas ir seminaras jaunimui Vilkaviškyje

Oi tas lietingas ruduo…

2013 rugsėjo 19 d. Vilkaviškyje, Kultūros centro kvietimu dalyvavome renginyje jaunimui ir miesto visuomenei.

Renginio programa susidėjo iš dviejų dalių: pasirodymas ir paskaita – seminaras. Gaila, kad oro sąlygos pasitaikė ne kokios, bet nėra ko norėti – juk pats ruduo :). Taigi, lynojant ir pliaupiant lietui surengėme pasirodymą aikštelėje netoli autobusų stoties, po to persikėlėme į seną ir jaukią Vilkaviškio autobusų stotį. Ten, pasitelkiant į pagalbą ir vaizdo medžiagą kalbėjome apie motociklų vairavimą, įvairius atsitikimus, žodžiu daug ką, ką teko patirti per daugelį motociklo vairavimo metų. Didelis dėmesys pokalbio metu buvo skiriamas ir eismo saugumui. Aptariamos šių dienų problemos Lietuvoje, jaunimo ruošimo eismo dalyviais programų spragos ar išvis nebuvimas. Įdomu buvo stebėti jaunimą ir brandesnio amžiaus žmones, kurie nepabūgę neypatingai malonaus oro atėjo pasižiūrėti renginio.

Tikimės, kad tai nepaskutinis renginys ir tokio tipo edukacinių projektų kitiems metams ruošiame visoje Lietuvoje.

Viva Vilkaviškis 🙂

Pasidalink savo nuomone