Edukacinis pasirodymas – paskaita Kretingos Pranciškonų gimnazijoje

Į Lietuvą anksčiau nei visada atėjus pavasariui, nelaukdami sezono atidarymo, į gatves išriedėjo nemažai dvirates transporto priemones vairuojančių piliečių. Dviračiai, motoroleriai, motociklai… Nesvarbu, svarbu tai, kad visus vienija noras važiuoti.

MotocikluMokykla.lt ir STUNTRIDING.LT tradiciškai organizuoja saugaus vairavimo edukacines paskaitas – pasirodymus. Šiemet šių renginių kryptis švietimo įstaigose: mokyklose, kolegijose, universitetuose. Seminarų esmė – parodyti jaunimui motociklo vairavimo galimybes, perteikti ilgametę motociklo vairavimo patirtį, pasidalinti patarimais ir įžvalgomis, viską iliustruojant vaizdo medžiaga. Renginys prasideda motociklų pasirodymu, tai trunka ~20 min., po to vyksta paskaita – seminaras auditorijoje, pasitelkiant į pagalbą filmuotą medžiagą.

Šie seminarai atsirado kaip tęstinumas MotocikluMokykla.lt leidžiamų vaizdo klipų su nemokamais patarimais motociklininkams. Vaizdo klipai ir straipsniai, tai viskas nuo A iki Z, pradedant motociklo ir aprangos pasirinkimu, baigiant akrobatinio vairavimo elementais. Taigi, visa virtuali pamokinė bazė palaipsniui išaugo į poreikį su Lietuvos jaunimu bendrauti tiesiogiai, perduoti patirtį lokaliai, aplankant žmones jų susibūrimo vietose.

Saulėtą, bet žvarboką ketvirtadienio popietę apsilankėme ir Kretingos Pranciškonų gimnazijoje – čia buvo suplanuotas pirmasis šių metų pasirodymas – seminaras.

Kad kažkas turėtų vykti jau buvo aišku iš smalsių mokinių žvilgsnių, palydinčių nematytus asmenis, apžiūrinėjančius pasirodymui paruoštą gimnazijos krepšinio aikštelę. Prasidėjus pasirodymui mokinių susirinko nemažai – visi smalsiai ir emocingai, negailėdami susižavėjimo šūksnių ir plojimų, stebėjo visą apie 20 minučių trukusią programą. Labai smagu ir malonu, kad aikštelėje savo sugebėjimus parodė ir jaunieji motoroleristai – gimnazijos auklėtiniai, visai neblogai pavažinėję ant galinio rato ir “pastoppinę”.

Po gyvo pasirodymo tęsinys, pokalbis – seminaras vyko gimnazijos aktų salėje. Čia susirinko smalsiausieji gimnazistai, kuriems buvo įdomu pasiklausyti Virginijaus Žukausko pasakojimo apie motociklizmą, motociklus ir apskritai laisvai pabendrauti. Visas renginys truko apie 80 minučių.

Už renginį dėkojame Kretingos Pranciškonų gimnazijos vadovams, už palaikymą jos auklėtiniams, MotocikluMokykla.lt vadybininkei ir didžiausiai padėjėjai Renatai. Ir planuojame sekančius vizitus į mokyklas ;). Laukite mūsų!!!

 

Pasidalink savo nuomone